Kurumsal

Hakkımızda

Mega Yapı, 1989 yılından bugüne çok sayıda daire, işyeri, özel amaçlı proje ve plaza inşa etmiştir. Projelerini, bölge dokusuna uygun ve estetik mimari anlayış ile yapmaya ve bunları yaparken insana, doğaya ve çevreye saygı göstermeye özen göstermektedir. Mega Yapı Yeşilköy-Yeşilyurt bölgesindeki 27 yıllık bilgi, birikim ve deneyimi ile son teknolojiyi kullanarak, daima yüksek kalitede, yenilikçi projelerle yatırımcılarım yanında olmaya ve çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.


Vizyon

Mega Yapı’nın amacı inşaat sektöründe, tüm paydaşlarına güven veren, yenilikçi projeleri hayata geçiren, paydaşlarına sunduğu olanaklar ile sektör standartlarını yükseltmekte öncülük eden, bütün çalışanları ile insana ve doğaya saygı gösteren bir firma olmaktır.


Misyon

Sektör deneyimlerini ve mimarlık-mühendislik dallarındaki son teknolojiyi kullanarak, daima yüksek kalitede, yenilikçi projelerle, çağdaş yaşama uygun, günümüze ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluk bilinci taşıyan, kullanışlı, sağlam ve güvenilir konutlar üreterek konforlu bir yaşam sağlamak Mega Yapı’nın misyonudur.